Nowe rozwiązania i produkty Trimble – coroczne szkolenie Dealerów w Wielkiej Brytanii.

W dniach 9-11 maja b.r. w Wielkiej Brytanii odbyło się coroczne szkolenie dla autoryzowanych dystrybutorów Trimble z zakresu precyzyjnego rolnictwa, w którym wzięliśmy udział. Podczas trzech dni szkoleniowych zostały zaprezentowane wszystkie główne elementy rozwiązań, jakie firma Trimbe kieruje do rolników w bieżącym roku. Prezentowano w praktyce zarówno podstawowe rozwiązania nawigacyjne (EzGuide) jak i systemy sterowania ciągnikami (EzSteer / Autopilot) w połączeniu z najbardziej zaawansowanymi technologiami kompensacji nachylenia terenu (T2), niezależnego prowadzenia maszyn rolniczych (Trimble TrueTracker) i pozycjonowania z dokładnością RTK.

 

foto1 Nowe rozwiązania i produkty Trimble   coroczne szkolenie Dealerów w Wielkiej Brytanii.

Mieliśmy też doskonałą okazję, aby w praktyce zapoznać się z procedurą kalibracji i instalacji najbardziej zaawansowanych rozwiązań, oraz wypróbować współpracę systemów precyzyjnego oprysku (Field IQ i NTech GreenSeeker/WeedSeeker) z poszczególnymi kontrolerami opryskiwaczy i maszyn rolniczych dostępnych na rynku europejskim.

foto4 Nowe rozwiązania i produkty Trimble   coroczne szkolenie Dealerów w Wielkiej Brytanii.

Dzięki praktycznie przedstawionym technologiom oraz fachowej wiedzy obecnych tam wykładowców Trimble mieliśmy okazję wyjaśnić niektóre problemy, z którymi spotykają się nasi Klienci w codziennej pracy. Możemy też jeszcze lepiej i bardziej profesjonalnie doradzać w zakresie wyboru najbardziej optymalnych rozwiązań, które oferujemy naszym Klientom na polskim rynku.

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress