OmniSTAR CenterPoint RTX – dokładność 4cm bez stacji bazowej RTK!

center point OmniSTAR CenterPoint RTX   dokładność 4cm bez stacji bazowej RTK!Trimble Center Point RTX to nowy rodzaj autonomicznej poprawki korekcyjnej dla systemów pozycjonowania GPS i GLONASS oparty na technologii Trimble RTX. To niespotykane dotąd rozwiązanie pozwala uzyskać dokładność pozycji GPS na poziomie 3.8 cm w czasie rzeczywistym bez konieczności posiadania stacji bazowej RTK i pozwoleń na radiową transmisję danych korekcyjnych.

Nowa korekcja CenterPoint jest już oficjalnie dostępna w Europe. Odbiór sygnału jest możliwy po zainstalowaniu modemu DCM-300 i wykupieniu standardowego abonamentu na transmisję danych w sieci GSM u dowolnego operatora. Poprawka korekcyjna jest dostępna tak długo, jak pozwala nam aktualny zasięg sygnału GSM u wubranego operatora. W zależności od naszej lokalizacji i aktualnego położenia czas uzyskania pełnej dokładności pozycjonowania w poziomie może wynosić maksymalnie 30 minut od chwili aktywacji systemu.

CenterPoint RTX to przede wszystkim:

  • Globalny zasięg sygnału gwarantujący nieograniczony dostęp do poprawki,
  • Dokładność pozycjonowania w poziomie wynosząca 3.8 cm w czasie rzeczywistym,
  • Aktywny dostęp do satelitów GPS i GLONASS,
  • Zdolność do ciągłej pracy z zachowaniem maksymalnej dokładności w sytuacji utraty sygnału lub zasięgu GSM na czas nie dłuższy niż 2 minuty,
  • Bezplatny dostęp do opcji odbioru satelitów GLONASS dla użytkowników pracujących na rozwiązaniach CFX-750 i Trimble FmX przez cały okres aktywnego abonamentu na poprawkę CenterPoint RTX.

Usługa dostępna wyłącznie na okres 12 miesięcy (po wykupieniu rocznego planu abonamentowego).

Wykonujesz siew i inne uprawy rzędowe wymagające wysokiej dokładności pozycjonowania ? Jesteś zainteresowany wdrożeniem tego rozwiązania w swoim gospodarstwie ? Dzięki poprawce CenterPoint RTX możesz pracować z dokładnością sub-RTK za dużo mniejsze pieniądze! Nie czekaj i skontaktuj się z nami, a przygotujemy Ci ofertę dobraną indywidualnie do Twoich potrzeb.

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress