Nowość w Ofercie: Precyzyjny System Kontroli Dysz Opryskiwacza Altek Smart Nozzle System

Tablet Smart Nozzle 250x187 Nowość w Ofercie: Precyzyjny System Kontroli Dysz Opryskiwacza Altek Smart Nozzle SystemNa koniec roku nasza oferta rozwiązań w zakresie oprysku precyzyjnego wzbogaciła się w najbardziej zaawansowany system kontroli dawkowania cieczy - Smart Nozzle System. To rozwiązanie polecane szczególnie dla osób i firm zajmujących się uprawą ekologiczną o najbardziej rygorystycznych wymogach stosowania chemii, zwłaszcza warzyw i owoców z przeznaczeniem jako półprodukt do produkcji żywności dla dzieci i niemowląt.

Dzięki zastosowaniu rozwiązania oprysku precyzyjnego marki Harrison/Altek  po raz pierwszy mamy możliwość kontroli nie tylko całych sekcji opryskiwacza, ale także pojedynczych dysz w ramach całych sekcji. To pierwszy na świecie tego rodzaju system precyzyjnej kontroli aplikacji cieczy chemicznej w rolnictwie, ktory pozwala na osiągnięcie absolutnej precyzji w dawkowaniu środka chemicznego w trakcie oprysku, zwiększając do maksimum dbałość o środowisko naturalne oraz komfort pracy operatora wykonującego oprysk, ale przede wszystkim wprowadzając realne oszczędności finansowe płynące z kontroli wydatkowanych środków chemicznych.

Szczegółowe informacje na temat całego systemu oraz dostępnych wariantów konfiguracji i integracji z opryskiwaczami umieścimy już niebawem.

Osoby zainteresowane zakupem prosimy o KONTAKT –  dla pierwszych trzech Klientów umożliwiamy zakup całego zestawu w cenie DEMO (po zaakceptowaniu określonych warunków Dostawcy).

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress