Nowość od Spectra Precision – Lasery Poziomujące GL600

GL600 200x239 Nowość od Spectra Precision   Lasery Poziomujące GL600

Najnowsza serial laserów Spectra Precision oznaczona symbolem GL612 i GL622 to wysoce wydajne i niezwykle precyzyjne, mobilne odbiorniki laserowe stworzone specjalnie do zastosowań w rolnictwie. Mogą być wykorzystane do precyzyjnego poziomowania i kontroli nachylenia pól, układania dernów odwadniających czy poziomowania gruntu.
Modele GL612 i GL622 to wyjątkowy kompromis cenowy gwarantujący maksimum dokładności i jednocześnie szeroki wachlarz aplikacji wymagających precyzyjnej kontroli maszyn.

 Seria GL600 zastępuje dotychczas obecne na rynku urządzenia oznaczone symbolem GL500. Oba modele wymagają zewnętrznego zasilania akumulatorem 6-12V oraz konfiguracji z urządzeniem nadawczym (HL750 lub CR600). W porównaniu do poprzedników obie konstrukcje wyposażono w wygodny i wysoce czytelny ekran LCD, intuicyjny w obsłudze interfejs graficzny oraz możliwość zdalnej konfiguracji i zmiany parametrów odbiornika za pośrednictwem łączności radiowej. Wszystko to powoduje, że praca staje się jeszcze szybsza i bardziej wydajna!

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress