Zamów aktywację sygnału GLONASS do 20 marca 2013 i skorzystaj z wyjątkowej oferty promocyjnej

CFX 750 275x203 Zamów aktywację sygnału GLONASS do 20 marca 2013 i skorzystaj z wyjątkowej oferty promocyjnejUżytkownicy kompatybilnych modeli komputerów rolniczych Trimble obsługujących funkcję odbioru sygnału GLONASS mogą już dziś skorzystać z wyjątkowej oferty promocyjnej na zakup kodu aktywacyjnego. Oferta skierowana do aktualnych posiadaczy komputerów Trimble FmX i CFX-750 jak również użytkowników stacji bazowych RTK z serii Agriculture 900 / 450.

Odbiór sygnału GLONASS pozwala na wykorzystanie całkowitej, maksymalnej ilości dostępnych satelitów GNSS (zarówno GPS jak i GLONASS) dla zwiększenia precyzji pozycjonowania RTK, wydłuża bezpośredni czas dostępności poprawki korekcyjnej o maksymalnej dokładności, zwiększa precyzję pozycjonowania na obszarach o ograniczonej widoczności horyzontu oraz znacząco zmniejsza błąd pomiaru wysokości n.p.m.

Oferta ważna do 20 marca 2013. Aktualnych użytkowników Trimble zainteresowanych aktywacją sygnału GLONASS prosimy o kontakt z naszym przedstawicielem.

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress