RDS – SYSTEMY WAGOWE

  • SYSTEMY WAGOWE DLA OBCIĄŻENIA OSI POJAZDU

W celu zapewnienia zgodności z przepisami bezpieczeństwa oraz efektywnego wykorzystania pojazdu, obciążenie brutto poszczególnych osi stało się równie ważne dla kierowców , jak i dla właścicieli samochodów i innego rodzaju specjalistycznych pojazdów. Zapewnienie odpowiedniego obciążenia i nie przeciążanie poszczególnych osi przynosi długoterminowe korzyści w postaci zmniejszenia kosztów utrzymania taboru samochodowego.

 

Axlog Alpha RDS   SYSTEMY WAGOWE

RDS Axlog Alpha – zobacz TUTAJ

  • SYSTEMY WAGOWE DLA WÓZKÓW WIDŁOWYCH – POBIERZ zestawienie w formacie .xls

Dla zwiększenia bezpieczeństwa załadunku i wczesnego ostrzegania przed momentem przewrócenia wózka widłowego Liftalert i Liftlog 100 mogą przyczynić się do zwiększenia bezpieczeństwa w miejscu załadunku, i pozwalają zwiększyć sprawność wykorzystania pojazdów. System zaprojektowany specjalnie do ważenia i monitorowania obciążenia wózków widłowych posiada funkcje alarmu dźwiękowego i wizualne ostrzeżenie przed przeciążeniem.

Liftalert – zobacz TUTAJ / POBIERZ ULOTKĘ

Liftlog 100 – zobacz TUTAJ

Liftlog 100+ – zobacz TUTAJ / POBIERZ ULOTKĘ

  • SYSTEMY WAG POKŁADOWYCH

Wagi pokładowe mają zastosowanie w szerokim zakresie: magazynowanie, wszędzie tam gdzie materiał jest ładowany do ciężarówek, zatok lub linii technologicznych. Mierząc ciśnienie hydrauliczne w cyklu podnoszenia waga pokładowa RDS podaje na wyświetlaczu w kabinie informację o wadze każdego podnoszonego ładunku, jak i całego załadowanego towaru.

RDS Weighlog 100 – zobacz TUTAJ / POBIERZ ULOTKĘ

RDS Weighlog 200 – zobacz TUTAJ / POBIERZ ULOTKĘ

RDS Loadlog 500+ – zobacz TUTAJ

RDS Loadmaster 800i – zobacz TUTAJ

RDS Loadmaster 8000i – zobacz TUTAJ

RDS Loadmaster 9000i - zobacz TUTAJ

  • POMIAR PRĘDKOŚCI I ODLEGŁOŚCI

RDS SID 200 – zobacz TUTAJ

  • URZĄDZENIA MONITORUJĄCE

Urządzenia RDS do  kompleksowego monitorowania pracy pojazdów oferują wiele funkcji, które opierają się na przeliczaniu prędkości obrotowej wału na monitorowaną prędkość postępową, kontroli obszaru roboczego dla każdego pojazdu z osobna i jednoczesnym monitoringu całkowitego czasu pracy urządzenia.

RDS Shaftspeed 6 – zobacz TUTAJ

RDS Shaftspeed 600 – zobacz TUTAJ

RDS Shaftspeed 660 – zobacz TUTAJ

 

 


Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress